Дата: 04.11.2021 14:26

Фото без описуКомунальним закладом «Бобринецький міський центр  соціальних служб» спільно з Бобринецьким районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» було проведено інформаційно-профілактичну зустріч на тему: «Профілактика вчинення правопорушень, запобігання та протидія домашньому насильству». Метою даного заходу є усвідомлення суб’єктами пробації цінностей людського життя, дотримання норм та правил у суспільстві, недопущення повторних злочинів чи вчинення насильства в сім’ї та осмислення наслідків своїх дій. Умовно засуджені отримали буклети з інформацією стосовно зазначеної теми та телефонами національної «гарячої лінії».