XII обласного свята духовного співу «Молюсь за тебе, Україно»

Дата: 23.10.2021 17:34

Фото без опису23 жовтня 2021 року о 10.00 у Храмі Святителя Миколая м. Бобринця (вул. Миколаївська, 57) відбулося XII обласне свято духовного співу «Молюсь за тебе, Україно».

Започатковане напередодні відзначення 2000-ліття Різдва Христового як форма збереження й примноження християнських культурних традицій, свято популяризує кращі надбання духовної хорової музики, підвищує рівень виконавської майстерності аматорських хорових колективів, духовно збагачує молоде покоління.

Цього року у святі взяли участь 11 світських та церковних вокально-хорових колективів Кіровоградщини. Бобринецьку громаду представляли: народна аматорська хорова капела, керівник Людмила Голик, народний аматорський жіночий ансамбль "Росинка", керівник Наталія Петріченко

Вперше в обласному святі духовного співу взяли участь хор парафії Рівноапостольного князя Володимира Великого Української Православної Церкви з м. Кропивницького, хор Храму Святителя Миколая Чудотворця з м. Бобринця, хор Храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Успенки Онуфріївської селищної ради.

У виконанні учасників прозвучали кращі твори з духовної скарбниці хорового мистецтва.

У рамках свята проведено презентацію виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Торжество благодаті, сумління, таланту». Учасники обласного творчого об’єднання «Дивосвіт» представили роботи духовної тематики у різних видах технік, серед яких вишиті ікони, рушники, твори живопису.