Захисник Бобринеччини

Дата: 06.10.2021 16:54

Фото без описуЗ нагоди відзначення Дня захисника України та з метою реалізації національно-патріотичного виховання в громаді 06 жовтня 2021 року проведено міський етап обласного національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» - «Захисник Бобринеччинни».

Участь у проекті взяли учні закладів загальної середньої освіти міста - «Бобринецький ліцей №1» та «Бобринецький ліцей № 2».

Змагання були відбірковими і проводилися з метою підготовки до участі в обласному етапі проекту «Захисник Кіровоградщини».

Змагання проводилися з таких видів: розбір та збір Калашникова, естафета з елементами перекидання (кантування колеса), силові вправи на поперечині, перетягування канату, стрільба з пневматичної гвинтівки.

Кращі результати в особистих змаганнях показали:

Багрін Максим (КЗ «Бобринецький ліцей №1») - розбір та збір автомата Калашнікова;

Ісупов Роман (КЗ «Бобринецький ліцей №2») - силові вправи на поперечині та стрільба з пневматичної гвинтівки.

Перемогу в командних естафетах здобули:

КЗ «Бобринецький ліцей № 2» - естафета з елементами перекидання (кантування колеса);

КЗ «Бобринецький ліцей № 1» - перетягування канату.

За загальним підсумком змагань перемогу здобула команда КЗ «Бобринецький ліцей № 1».

12 жовтня 2021 року збірна команда закладів освіти міста буде представляти Бобринецьку громаду на обласному етапі «Захисник Кіровоградщини». Тож побажаємо їм успіху!