Всім організаціям ветеранів України

Дата: 06.10.2021 09:51

1.Всім ОВУ, які зареєстровані зі статусом юридичної особи, 09.11.2021 року необхідно у реєстраційну службу подати доповнення:
1)Заява по ф. 4 з 11.07.2021 р.
2)Структура власності (зразок відправлено раніше)
2.Всім ОВУ, які ще не зареєстровані зі статусом юридичної особи, повідомляємо уточнений перелік необхідних документів і зразок протоколу установчої конференції (зборів).
Документи для Державної реєстрації громадських об'єднань зі статусом юридичної особи:
Створення:
Статтею 17 Закону України "Про Державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 №755-1УЮ в новій редакції від щі.01.2016, визначено, що для державної реєстрації громадського об'єднання, подаються такі документи:
1.Заява про Державну реєстрацію створення юридичної особи (форма 4 з 16 липня 2021 р.). (Структура власності ГО).
2.Заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій за формами, затвердженими відповідно до законодавства, - за бажанням заявника.
3.Відомості про керівні органи громадського формування (ім'я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв'язку), відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське формування для здійснення реєстраційних дій (ім'я, дата народження, контактний номер телефону та інші засоби зв'язку).
4.Установчий документ (Статут). (Зразок передаємо).
5.Протокол установчих зборів з реєстром громадян, які брали участь в установчому з'їзді (конференції, зборах). (Зразок передаємо).