Яка процедура продовження дії дозволу?

Дата: 05.10.2021 09:35

Законодавством про зайнятість населення встановлено строки, на які видається дозвіл на застосування праці іноземця або особи без громадянства. В той же час за наявності підстав дія дозволу може бути продовжена необмежену кількість разів.

Для продовження дії дозволу роботодавець подає до регіонального центру зайнятості заяву та відповідний комплект документів. Заява має бути подана до регіонального центру зайнятості не пізніш як за 20 календарних днів до закінчення строку дії дозволу. Для розгляду заяви регіональному центру зайнятості встановлено строк 3 робочих дні.

Наказом обласного центру зайнятості затверджено інформаційні та технологічні картки адміністративної послуги з продовження дії дозволу. З цими картками є можливість ознайомитись на вебсайті Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Детальніше за посиланням: https://kid.dcz.gov.ua/storinka/informaciyni-ta-tehnologichni-kartky-administratyvnyh-poslug