ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ для отримання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та сім’ям загиблих учасників АТО/ООС до Дня захисників та захисниць та Дня Українського козацтва (14 жовтня)

Дата: 06.09.2021 16:45

Відповідно до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах та учасникам антитерористичної операції, на 2020–2021 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 192 (в редакції рішення Бобринецької  міської ради від 28 січня 2021 року № 293) підпунктом 4.4.4 передбачено надання одноразової матеріальної допомоги учасникам АТО/ООС та  сім’ям загиблих учасників АТО/ООС до Дня захисників та захисниць та Дня Українського козацтва (14 жовтня) (далі – одноразова матеріальна допомога).

Для отримання одноразової матеріальної допомоги учасник АТО/ООС (п.4.4.4) подає заяву на ім'я міського голови.

До заяви додаються такі документи:

• копія паспорта;

• копія ідентифікаційного коду;

• копія посвідчення учасника бойових дій;

• довідку про безпосередню участь в антитерористичній операції;

• документ підтверджуючий факт призову по мобілізації (для фактично проживаючих на території Бобринецької міської територіальної громади);

• виписка з рахунку відкритого в відділенні банку;

• інші документи (акт підтвердження фактичного місця проживання, за необхідності) .

Для отримання одноразової матеріальної допомоги сім’ям (через одного з членів сім?ї) загиблих учасників АТО/ООС (п.4.4.4) подається заява на ім'я міського голови.

До заяви додаються такі документи:

• копія посвідчення члена сім’ї загиблого учасника АТО/ООС;

• копія паспорта заявника;

• копія ідентифікаційного коду заявника;

• виписка з рахунку відкритого в відділенні банку.