План заходів святкування 30-річчя незалежності України «Ти у мене єдина»

Дата: 21.08.2021 10:24

Фото без описуЗ нагоди відзначення 30-річчя незалежності України в Бобринецькій громаді відбудуться різноманітні заходи, а саме:

22 серпня 2021 року

на майданчику магазину VARTO, вул. Незалежності, 109.

08.00 - святковий ярмарок;

09:00 – концертна програма, виступи аматорів Бобринецької громади та аніматорів.

23 серпня 2021 року

09.00 - заходи до Дня Державного Прапора України, адміністративне приміщення, вул. Незалежності, 80;

13.00 - заходи до 30-річчя незалежності України, с. Дібрівка (сільський будинок культури);

16.00 - заходи до 30-річчя незалежності України, с. Коржеве (сільський будинок культури).

24 серпня 2021 року

11.00 – онлайн виконання Державного Гімну України, парк ім.. М.Л. Кропивницького;

16.00 - молебень за Україну,  Свято-Миколаївська церква, вул. Миколаївська,57;

17.00 – урочиста хода (збір учасників біля Свято-Миколаївської церкви, вул. Миколаївська,57);

17.30 – урочисті заходи та вручення нагород обласної та міської рад, присвячені 30-річчя незалежності України, парк ім.. М.Л. Кропивницького.

18.00 - Святковий концерт за участі творчих колективів і аматорів Бобринецької громади.

По закінченню концертної програми відбудеться святкова дискотека.

Запрошуємо жителів, гостей нашої громади та всіх бажаючих взяти учать у святкових розвагах. Чекаємо! Буде цікаво та весело!

Шановні жителі та гості громади! Бобринецька міська рада закликає вас бути свідомими та з усією відповідальністю дотримуватись протиепідемічних заходів на території Бобринецької міської територіальної громади для запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID -19, особливо під час проведення заходів із відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.