Участь у заходах присвячених 80-й річниці вшанування пам’яті прикордонників в с.Легедзине

Дата: 11.08.2021 14:56

Фото без опису7 серпня 2021 року Легедзине зустрічало гостей з нагоди хвилюючої та знаменної  події  -  80-ої річниці бою прикордонників Окремої Коломийської прикордонної комендатури та окружної школи собаківництва.

До села цього дня приїхали ветерани-військовослужбовці з Бобринецької громади та дитячий вокальний ансамбль центру дитячої та юнацької творчості Бобринецької громади, аби віддати шану тим, хто стояв на сторожі безпеки держави.

Дякуємо вихованцям дитячого вокального ансамблю ЦДЮТ Якову Гречаному, Тетяні Радзевич, Анастасії Кобзар на чолі з керівником Оленою Куцюрюбою за активну участь в заходах, присвячених 80-й річниці вшанування пам’яті прикордонників, які загинули у нерівному бою біля села Легедзине, Черкаської області у 1941 році!

Більш детально на сайті Тальнівської МТГ talnivska.gromada.org.ua