Бобринецька міська територіальна громада

Бібліотека під відкритим небом

Дата: 30.06.2021 15:52

Літо - пора канікул, відпусток, відпочинку. Це прекрасний час для того, щоб прочитати улюблену книжку і познайомитися з новою! Тож літнього, теплого дня бібліотекарі комунального закладу «Міська публічна бібліотека» завітали на територію парку ім. М.Кропивницького, щоб презентувати «Бібліотеку під відкритим небом», головна мета якої – урізноманітнення літнього відпочинку молодших школярів та ознайомлення їх з кращими творами дитячої літератури, а також залучення до бібліотеки нових користувачів. Бібліотека під відкритим небом та літні читання сприяють організації змістовного дозвілля, комфортного середовища, дружнього спілкування та популяризації літератури для дітей. Відпочинок з книгою – це завжди пізнавально, весело і цікаво.