Юні бобринчани підкорили київську сцену

Дата: 08.06.2021 09:50

Фото без опису05 червня 2021 року у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Київ єднає».

У конкурсі брали участь близько 50 хореографічних колективів України, які представили на розгляд журі 110 танцювальних номерів.

Яскраво, динамічно та впевнено проявили себе в конкурсі учасники танцювального колективу «Роксолана» (керівники - Людмила Виноградська та Юлія Чернієнко) комунального закладу «ЦДЮТ» Бобринецької міської ради. Запальний виступ юних талантів викликав захоплення глядачів. Граційність, витонченість та синхронність рухів не залишили байдужими присутніх у залі. Кожен вихід юних бобринчан супроводжували бурхливі оплески.

Як результат - три диплома за звання Лауреата першої премії та один диплом за звання Лауреата другої премії.

Участь у конкурсі стала можливою за сприяння та матеріальної підтримки міського голови Леоніда Кравченка та батьків вихованців.

Вітаємо вихованців хореографічного колективу «Роксолана», їх наставників Людмилу Виноградську та Юлію Чернієнко з черговою перемогою та бажаємо нових досягнень у підкоренні танцювальних вершин!