Обласний етап з баскетболу 3х3 (стрітболу)

Дата: 30.05.2021 11:26

Фото без опису29 травня 2021 року на базі спортивного комплексу «Олімпієць» проведено обласний етап з баскетболу 3х3 (стрітболу) серед чоловіків і жінок команд міст обласного значення та міських (сільських та селищних) територіальних громад.

Участь прийняло 11 команд з усієї області  (4 жіночі і 7 чоловічих).

Змагання було проведено на  баскетбольному майданчику зі штучним покриттям.

Учасників та гостей змагань привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вікторія Літвінова. Побажала всім   відточених рухів, влучних кидків та злагодженої командної гри.

На майданчику панувала одночасно замагальна і дружня атмосфера. Гравці та вболівальники отримали незабутні позитивні  враження.

За результатами змагань серед учасників міст обласного значення виступало дві команди  (жінки і чоловіки) з м. Кропивницького, обидві з яких посіли перші місця.

Серед команд територіальних громад (чоловіки)

3 місце команда Долинської територіальної громади( за 3 місце відбувалися змагання між командами Долинської ТГ та Бобринецької ТГ. У напруженій боротьбі команда Бобринецької ТГ отримала поразку з рахунком 8:7 та посіла почесне 4 місце);

2 місце – Помічнянської ТГ;

1 місце – команда Гайворонської ТГ.

Серед жіночих команд:

3 місце – команда Долинської ТГ (поза заліком);

2 місце – команда Бобринецької громади;

1 місце – команда Помічнянської ТГ.

Дякуємо за допомогу директору КЗ «ДЮСШ" Володимиру Кунделю, тренерам-викладачам та вчителям фізичної культури за допомогу в організації та проведенні даного заходу.

Всім учасникам змагань бажаємо успіхів і перемог!!!