На території КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради проведено спеціальне об’єктове навчання

Дата: 27.05.2021 22:30

Фото без опису25 та 26 травня 2021 року на базі КП «Міськводоканал» Бобринецької міської ради було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту . Методичну допомогу у проведені спеціального об’єктового навчання надав майстер виробничого навчання навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Володимир Гусєв . З керівництвом об’єкту проведено  інструктивно- методичні заняття та цільові інструктажі, під час яких відпрацьовано документи з проведення навчання.

Після проведення навчання працівниками об’єкта було проведено практичне відпрацювання по гасінню умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.