Бобринецька міська рада повідомляє та застерігає!

Дата: 29.04.2021 10:00

Станом на 29 квітня 2021 року в Бобринецькій міській територіальній громаді з початку пандемії зареєстровано 166 випадків захворювання на COVID-19.

За період січень-квітень 2021 року в місті зареєстровано 104 випадки захворювання на COVID-19:

- Січень- 9;

- Лютий -6;

- Березень- 50;

- Квітень- (станом на 29.04.2021 року-40).

Наразі в Кіровоградській області діє помаранчевий рівень карантинних обмежень. Але епідситуація не стабільна.

Запровадження своєчасних карантинних заходів у боротьбі з COVID-19 показує, що цьому лихові можна зарадити. Головне – дотримуватися затверджених правил і дбати про особистий захист.

Тому, напередодні Великодніх свят, нагадуємо вам основні правила поведінки в умовах карантину з урахуванням запроваджених урядом посилених обмежувальних заходів:

• При виході з дому майте з собою документи, що посвідчують особу.

Таке запровадження дає змогу правоохоронцям перевірити, чи не повинна бути ця людина на самоізоляції чи обсервації.

• Дбайте про засоби захисту, якщо за необхідності вам довелося вийти на вулицю:
  • Одягайте маску і не торкайтесь руками обличчя;
  • Дотримуйтесь соціальної дистанції не менше 1,5 м;
  • Носіть рукавички або користуйтесь серветками, відчиняючи двері під’їздів, кнопок ліфтів тощо;
  • Обробляйте руки антисептиком, а повернувшись додому, ретельно помийте їх з милом.
  • У разі появи симптомів захворювання самоізолюйтеся і негайно зверніться за консультацією до сімейного лікаря.

Піклуйтеся про своє здоров’я, бережіть своїх рідних і пам’ятайте, карантин – явище тимчасове.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ВСТАНОВЛЕНИХ ПРАВИЛ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ!