Обласний спортивно-масовий захід серед школярів «Cool Games»

Дата: 12.04.2021 14:15

Фото без опису10 квітня 2021 року у м. Кропивницькому в рамках обласної Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти проведено обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Cool Games - це унікальний український проект, який проводиться Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, покликаний сприяти створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури та масово залучає учнівську молодь до рухової активності.

Змагання проводилися у трьох вікових дивізіонах:

• молодший віковий дивізіон - (2010-2011 рік народження);
  • середній віковий дивізіон – (2007-2009 рік народження);
  • старший віковий дивізіон – (2004-2006 рік народження).

Команди змагалися в естафетах відповідно Програми «Cool Games» та в презентації своїх регіонів.

В обласному етапі змагань взяли участь 17 команд-переможців зональних етапів.

Бобринецьку територіальну громаду представляли три команди: дві команди КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (вчителі фізичної культури Доренко Микола Миколайович, Шоколов Вадим Миколайович) та команда КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» (вчитель фізичної культури Малик Володимир Юрійович).

Команда середнього дивізіону увійшла у трійку переможців, зайнявши 2 місце. У молодшому дивізіоні наша команда посіла 5 місце, у старшому дивізіоні - 4 місце,  Таким чином всі 3 команди увійшли у першу п’ятірку, продемонструвавши високий рівень підготовки, спортивну спритність і майстерність, згуртованість та справжній командний дух.

Вітаємо команди та вчителів фізичної культури з успіхом та бажаємо нових перемог!Фото без описуФото без опису