Досягнення юних конкурсантів

Дата: 05.03.2021 12:29

Його геній розрісся, як дерево,

простягнувши крону над віками

Напередодні відзначення річниці від дня народження видатного Кобзаря відбувся ІІ (міський) етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

19 учасників конкурсу виявили не лише свої здібності до літературної творчості, а й почуття патріотизму, оптимізму та віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

З метою популяризації творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання  поваги до мови і традицій свого народу проведено ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю.

2 роботи переможців міського конкурсу було визначено для участі в обласному етапі та стали переможцями:

- НЕУС Єлизавета, учениця 6 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО» (вчитель Жигалюк Алла Леонідівна),

- КУЛЬОВА Вікторія, учениця 11 класу КЗ «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 5» (вчитель Рубаненко Наталія Леонідівна).

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо подальших творчих досягнень! Висловлюємо подяку педагогам-наставникам!