ЄМАЛЯТКО: ІННОВАЦІЙНИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЕРВІС ДОСТУПНИЙ У ЦНАП МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2020 15:03

Завдяки налагодженій співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг,  наданих доступів до загальнодержавних і місцевих електронних реєстрів, нині ЦНАП міської ради  може успішно надавати 149 послуг. Це найпопулярніші та найзатребуваніші послуги: соціальні, земельні, послуги з державної реєстрації бізнесу та нерухомості, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, народження, витяги з ДЗК тощо. І це лише початок, перелік послуг і надалі буде збільшуватися.

На сьогодні у ЦНАП доступна комплексна послуга для молодих батьків «єМалятко».  Звернувшись один раз, у рамках комплексної послуги «єМалятко», можна отримали 10 послуг для новонародженої дитини!

Незабаром жителі Бобринецької ОТГ переконаються, що якщо не всі, то багато доріг ведуть до ЦНАПу міської ради.

Начальник відділу «ЦНАП»

Н.Мельнікова