ЗаМАНливі перемоги на Всеукраїнському рівні!

Дата: 10.11.2020 10:16

Фото без описуУ період з 5 по 8  листопада 2020 року у м. Кропивницькому відбулася довгоочікувана подія - фінал Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який проходив в он-лайн режимі.

На ІІІ етапі даного конкурсу, перед увімкненою камерою з позитивним настроєм, щирою посмішкою, троє цілеспрямованих, наполегливих і талановитих дівчаток представляли Бобринецьку ОТГ на всю Україну.

За результатами конкурсу-захисту Бобринецька ОТГ виборола три місця:

СКОВПІЙ ОЛЕКСАНДРА, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО», тема роботи «Роль кримськотатарської діаспори у суспільно-політичному житті Османської імперії/Туреччини (XVIII-ХХ ст.)» І місце (секція «Кримськотатарська гуманітаристика»);

БАСАРАБ ВІКТОРІЯ, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО», тема роботи «Організація допомоги біженцям на території Єлисаветградського повіту під час Першої світової війни» ІІ місце (секція «Історія України»);

ПОЧКАЙ АННА, учениця 11 класу КЗ «БОБРИНЕЦЬКЕ НВО», тема роботи «Археологічні дослідження на території Бобринецького району: історія та сучасність» ІІІ місце (секція «АРХЕОЛОГІЯ»).

Задля здобуття найвищого визнання у конкурсі юні науковці продемонстрували щоденну, невтомну, кропітку працю та сильний характер.

Пишаємося та щиро вітаємо манівців, НАШУ ГОРДІСТЬ МІСТА - 2020!

Дякуємо БІБІК Наталії Станіславівні, учителю історії вищої кваліфікаційної категорії, «учителю-методисту», «Відміннику освіти», лауреата обласної педагогічної премії імені В.О. Сухомлинського та науковим керівникам юних науковців-дослідників Кіровоградської МАН, які забезпечили результативну підготовку учнів.

Гордимося від того, що СКОВПІЙ Олександра здобула «Золоту медаль» у скарбничку не лише Бобринецької ОТГ, а й Кіровоградської області.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису