2017 рік – рік Миколи Смоленчука.

Дата: 27.03.2017 16:59

2017 рік оголошено роком Миколи Кузьмовича Смоленчука в Кіровоградській області. Микола Кузьмович, письменник, літературознавець, публіцист, народився, навчався та працював на Бобринеччині.

23 березня учні КЗ «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» були запрошені на зустріч до районного краєзнавчого музею ім. М.К. Смоленчука. Вони познайомилися з людьми, які цікавляться та досліджують творчість відомого земляка. Це жителі села Кетрисанівка – родина Григорчуків, Гаранін В.П., бібліотекар Гаряча О.В. та бобринчани Гребень Л. О., Лашкул Г.Г.

Пізнавальними для учнів були спогади кетрисанівців про період роботи Миколи Кузьмовича на посаді директора школи, зустріч та цікаве знайомство з дружиною Миколи Кузьмовича. Про «сина полинових степів» із захопленням розповіла старшокласникам працівник музею Мельнікова Л.Т.

Пам’ять про нашого славного земляка завжди буде жити в серцях підростаючого покоління.