Нові велосипеди для соціальних робітників

Дата: 17.05.2017 16:47

Фото без опису

16  травня на площі, перед адміністративною будівлею, відбулося урочисте вручення  велосипедів соціальним робітникам комунальної установи  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Бобринецької міської ради. Щасливими власниками двоколісного транспорту стали вісім соціальних працівників, що  обслуговують жителів об’єднаної територіальної громади. Кожен з них на даний час обслуговує 10  соціально незахищених мешканців громади, що до того ж проживають в різних частинах міста та селах. Щодня працівникам доводиться долати чималу відстань, тож всім, хто потребував допомоги в своїй нелегкій праці міський голова Валерій Сніжко вручив двоколісних помічників. Валерій Вадимович подякував працівникам територіального центру за їх  доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу турбуючись про людей  та запевнив, що міська рада забезпечить робітників всім, для безперешкодного виконання їх обов’язків. Незважаючи на те, що тільки 8 з 15 забажали отримати велосипеди, всі соціальні робітники отримали дощовики, щоб ніяка погода не могла завадити  їм допомагати людям. Медична сестра комунальної установи отримала тонометр. За надання тонометра для територіального центру міська рада виражає слова вдячності ФОП Овсійчуку Олександру Петровичу.

Подарунки для робітників територіального центру, що виконують важливу та складну роботу мають її полегшити та підвищити якість надання послуг.