Зустріч міської ветеранської огранізації з педагогічним колективом ПТУ №32

Дата: 23.11.2017 16:42

За ініціативи міської ветеранської організації було проведена зустріч  з педагогічним колективом ПТУ №32.  Голова МВО Беліченко Л.І. розповіла про роботу однієї з найвпливовіших  і найактивніших громадських організацій -  ветеранської організації м.Бобринець. Лідія Іванівна  наголосила, що першочерговим завданням первинної ветеранської організації училища має бути широкий волонтерський рух.

Історик, краєзнавець, член президії МВО Лашкул Г.О. презентував ювілейну збірку «Арабески історії міста» та відповів  на запитання, що цікавили педагогічний колектив закладу. Слухачів особливо цікавила історія будівництва мостів в мікрорайонах міста та підземних ходів що простяглися під нашим містом.

Георгій Олексійович вручив ювілейну брошуру заступнику директора з навчально-виховної роботи Бпйздер Т.І. та бібліотекарю    Слєсаревій З.Б.

Голова  МВО   Л.Беліченко