Оновлений вхід до парку
Дата: 13.07.2017 16:09
Кількість переглядів: 798
Як і обіцялося раніше після завершення поточного ремонту відрізку тротуару від провулку ім. В. Порика до Соборної площі, наступним кроком став ремонт тротуару, що веде від вул. Миколаївської до дитячого майданчика. І вже сьогодні можна спостерігати оновлений вхід до міського парку, ремонт якого був виконаний майстрами комунального підприємства «Комунальник» за кошти міської ради. Старий вхід в парк, що завдяки високим бордюрам перетворював дитячий ігровий майданчик на неприступну фортецю для матусь з візочками, був дещо реконструйований. Вислухавши пропозиції громадян біля входу, було зроблено пологий пандус, що значно полегшив доступ до міського парку для візків. Тепер батькам разом з малюками не потрібно витрачати зусилля для того, щоб потрапити на дитячий ігровий майданчик.
Тож, міська рада на чолі з міським головою Валерієм Сніжком тримає своє слово та продовжує наводити благоустрій на території міського парку. Роботи продовжуються, наступним кроком стане відкриття фонтану.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055239/c8d6603564b3b670cf310672216d6787.jpg)
« повернутися