Урочистості з нагоди 29 річниці Дня Незалежності України

Дата: 26.08.2020 09:11

24 серпня біля пам’ятника Невідомого солдата відбулися урочистості, присвячені 29-й річниці Дня Незалежності України.

До присутніх з вітальними словами звернулись міський голова Валерій Сніжко та керівництво району.

Вручено відзнаку Кіровоградської області «За мужність і відвагу»

ТОМІЛЕНКУ Олександру Олександровичу – учаснику бойових дій, старшому солдату.

Нагороджено грамотою Бобринецької міської ради за мужність і самовідданість виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, патріотичне виховання молоді, активну життєву позицію та з нагоди 29-річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України:

ГРИЦЕНКА Ігоря Миколайовича – учасника антитерористичної операції;

КУРКУЛУ Богдана Федоровича - начальника відділення забезпечення Богбринецького районного військового комісаріату.

Участь в урочистостях взяли працівники державних установ, громадських організацій та військовослужбовці.

За розпорядженням міського голови Сніжка В.В. перший заступник міського голови з соціально гуманітарних питань Людмила Кривошея завітали до ветеранів Другої Світової війни, батьків загиблих воїнів АТО та привітали з нагоди 29-ї річниці Незалежності України.

Напередодні свята 23 серпня у Свято-Миколаївському храмі відбулась панахида за душі померлих Героїв України.