Черговий кіновечір з цікавими відеороликами та обговоренням логотипу бренду громади

Дата: 10.08.2020 14:20

Фото без описуВідбувся черговий кінопоказ в громаді, але тема була серйозна і непроста – обговорення прототипу бренду громади. Тривалий час робоча група працювала, створювали, малювали ескізи спільно з експертним супроводом Агенції сталого розвитку «Хмарочос» в рамках проекту Голос  громади у місцевому самоврядуванні Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE».

Жителі громади переглянули зразки логотипів, долучилися до активного обговорення. Чекаємо на  логотип громади, який посилюватиме туристичну привабливість та впізнаваність нашої громади.  Приємними спогадами на вечорі були відеоролики з життя Гендерного ресурсного центру та студентів Срібного віку, після яких глядачі гучно аплодували. Продовжили перегляд кінопоказу з чаєм, кавою та смаколиками.

Дякуємо за підтримку Агенції сталого розвитку «Хмарочос» та міському голові Валерію Сніжку.Фото без описуФото без описуФото без опису