У Кропивницькому готуються до проведення Фестивалю бджолярів «KROPhoneyfest»

Дата: 03.08.2020 17:04

Фото без описуШановні бджолярі Бобринеччини!

У Кропивницькому в рамках цьогорічної виставки «AgroExpo» готуються до проведення Фестивалю бджолярів «KROPhoneyfest». Захід запланований на 19 серпня.

Організацією Фестивалю бджолярів «KROPhoneyfest» займається Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата в партнерстві з Кіровоградською ОДА та Міською радою міста Кропивницького.

Під час ярмарку на демонстраційному майданчику регіональної торгово-промислової палати ви можете представить медову продукцію, ягоди та фрукти, а також предмети декоративно-ужиткового мистецтва.

Окрім цього, відбудеться конференція пасічників на тему «Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області», яка запланована на 19 серпня 2020.

Щоб прийняти участь у конференції потрібно зареєструватись у онлайн-формі за посиланням https://form.jotform.com/202012638122339.