Засідання робочої групи з розробки Дорожньої карти

Дата: 28.07.2020 16:40

28 липня відбулося засідання робочої групи з розробки Дорожньої карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив на 2020-2023 роки. На засіданні обговорювали завдання по реалізації та заходи з впровадження «дорожньої карти». В результаті обговорень сформували список заходів та визначили відповідальних осіб.

Нагадаємо що даний документ має сприяти місцевій владі та громадським організаціям, місцевим ініціативним групам та активним громадянам дійти спільного бачення використання інструментів участі в громаді, залучення громадян до ухвалення рішень, підтримки та налагодження партнерських відносин керівництва та мешканців громади.

Детальніше на сайті