Розпочато роботу з розробки Дорожньої карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив на 2020-2023 роки

Дата: 28.07.2020 13:39

З метою залучення мешканців нашої громади до прийняття рішень на місцевому рівні та активізації  роботи громадських організацій або  ініціатив, розпочато роботу з  розробки Дорожньої  карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Бобринецькоъ міської об'єднаної територіальної  громади на 2020-2023 роки.

Документ має сприяти місцевій владі та громадським організаціям, місцевим ініціативним групам та активним громадянам дійти спільного бачення використання інструментів участі в громаді, залучення громадян до ухвалення рішень, підтримки та налагодження партнерських відносин керівництва та мешканців громади.

З документом – проектом Дорожньої  карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив на 2020-2023 роки, можна ознайомитися за посиланням.

Запрошуємо усіх небайдужих та активних мешканців громади ознайомитися з проектом Дорожньої карти та направити  власні пропозиції  щодо її удосконалення . Листи з Вашими пропозиціями та зауваженнями можна направляти на електронну пошту : bobrineckamiskarada@ukr.net. Для полегшення обробки кореспонденції просимо робити позначку «Дорожня карта інструментів участі».

Розробка такої “дорожньої карти” є одним із завдань, яке програма DOBRE ставить на фінальній стадії співпраці з громадами-партнерами. Документ має допомогти  представникам органів місцевого самоврядування, громадським організаціям, місцевим ініціативним групам та активним громадянам дійти спільного бачення використання інструментів участі в громаді, залучення громадян до ухвалення рішень, підтримки та налагодження партнерських міжсекторних відносин.