НАШІ ТАЛАНТИ

Дата: 11.06.2020 16:29

Фото без описуАсоціація «Ноосфера» провела Всеукраїнський конкурс дитячихмалюнків на тему “Політ до Місяця і далі”.

Тема конкурсу була тісно пов'язана з видатним українським інженером - Юрієм Кондратюком. У 1919 році він розробив «Трасу Кондратюка» (або LOR – Lunarorbitrendezvous) – схему висадки космічних апаратів на Місяць і повернення до Землі.

У конкурсі взяли участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років з усіх куточків України. Всього представлено було 5377 робіт.

У конкурсі взяли участь і вихованці Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА».

За результатами конкурсу у віковій категорії 3-7 років І місце посів 6-річний Андрій Гришин, вихованець старшої «Б» групи, вихователь Короп Н.А.

Малюнок Андрійка буде презентовано серед 100 найкращих робіт під час конкурсу інженерних стартапів VernadskyChallenge, який відбудеться в рамках міжнародного авіакосмічного салону АВІАСВІТ - ХХІ 13-15 жовтня 2020 року. Окрім цього, найкращі роботи презентують на річному календарі від “Асоціації Ноосфера”.