ІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 04.05.2020 08:59

Фото без описуЗ метою виявлення та підтримки талановитої молоді, стимулювання їх творчого потенціалу, формування світоглядних орієнтацій у сфері образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, створення умов для реалізації обдарованої учнівської молоді в галузі образотворчого мистецтва,  їх виконавчої майстерності, творчих здібностей та створення умов для розвитку художньої освіти України у квітні 2020 року працівниками кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка було проведено ІІ РЕГІОНАЛЬНУ УЧНІВСЬКУ ОЛІМПІАДУ З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.

Вихованки комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Луценко Аріна (гурток «Чарівний пензлик», керівник Рожкован Юлія Олександрівна) та Кобзар Анастасія (гурток «Світ креативу», керівник Кобзар Надія Володимирівна) взяли участь у регіональній учнівській олімпіаді з образотворчого мистецтва. За високий рівень представлених робіт учасниці були нагороджені Дипломами (особистими відзнаками) викладачів кафедри образотворчого мистецтва та дизайну ЦДПУ імені Володимира Винниченка.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису