Вітали комунальні підприємства з професійним святом - Днем працівників житлово–комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 16.03.2020 08:17

Фото без опису13 березня міський голова Валерій Сніжко, перший заступник міського голови Валентин Висоцький та заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея з вітаннями із професійним святом - Днем працівників житлово–комунального господарства та побутового обслуговування населення завітали до установ КП «Комунальник» та КП «Міськводоканал». Валерій Вадимович привітав та висловив щиру вдячність колективам комунальних підприємств за високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, оперативність, нелегку, але дуже важливу роботу та вручив грамоти, подарункові набори.

Також мережа магазинів "Вухастий нянь" в особі керівника Юрія Кочубея привітали подарунками 8 працівників комунальних підприємств.

Комунальне підприємство «Комунальник»

За плідну працю, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у життя і розвиток міста та з нагоди належного відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування

Нагороджено відзнакою Бобринецької міської ради – медаллю «Кращий за професією»:

ЮРКОВСЬКОГО Віктора Володимировича – слюсаря-сантехніка комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник».

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної ради від 26 лютого 2020 року № 35-гр вручено Подяку Кіровоградської обласної ради:

КІМЕРЛЕ Юрію Борисовичу – вантажнику сміттєвоза комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник».

Нагороджено грамотою Бобринецької міської ради:

ГЛІБЕНКО Олену Андріївну – робітника з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник»;

МИРОНЕНКО Віктора Володимировича – робітника з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради "Комунальник";

САКАРУ Вікторію Василівну – робітника з благоустрою комунального підприємства Бобринецької міської ради "Комунальник";

ЧЕПЕЛЬ Ларису Іванівну – бухгалтера комунального підприємства Бобринецької міської ради "Комунальник".

Оголошено подяку Бобринецької міської ради:

АНТОЩЕНКО Ірині Леонідівні – комірнику  комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник».

Комунальне підприємство «Міськводоканал»

Нагороджено грамотою Бобринецької міської ради:

ДУДЧЕНКО Олександра Васильовича – машиніста екскаватора Бобринецького міського комунального підприємства "Міськводоканал".

Оголошено подяку Бобринецької міської ради:

АВРАМЕНКУ Олександру Григоровичу – водію автотранспортного засобу Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал»;

БІДЕНКО Сергію Миколайовичу – машиністу насосних установок водопроводу Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал»;

ЛУГОВСЬКІЙ Ларисі Володимирівні – бухгалтеру по розрахунках з населенням Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал».