На нараді з питань техногенно-екологічної безпеки говорили про коронавірус

Дата: 14.03.2020 13:23

Фото без опису13 березня 2020 року під головуванням міського голови Валерія Сніжка відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до складу якої входять керівники та представники силових структур, структурних підрозділів чи відділів виконавчого комітету міської ради, ДСНС, охорони здоров’я, Бобринецького районного управління Головного управління Держпродслужби в області, сільські старости, керівники комунальних підприємств та інші.
Основна тема зібрання – вироблення стратегії і тактики та взаємодія підрозділів, сил та засобів, наявних на території, на випадок виявлення хворих жителів Бобринецької ОТГ на коронавірус.  Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центральної районної лікарні» Семенюк Лариса розповіла про готовність лікарні приймати хворих на коронавірус, симптоми хвороби, хто входить до потенційної групи ризику по цьому захворюванню та яким чином вберегтися від цього небезпечного вірусу, а також звернулася до міського голови за допомогою з приводу закупівлі засобів індивідуально захисту та дезінфекції. Присутні розповіли про інформаційно-просвітницьку роботу, яка проводиться в громаді, та поділилися своїм баченням роботи співробітників служби чи працівників підприємства, установи, організації в умовах оголошеного карантину чи в разі виявлення хворих на коронавірус. Також наголосили про заборону масових заходів, проведення дезінфекційних заходів у великих закладах торгівлі та громадських установах.