Бобринецька міська об'єднана територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Гордість міста

Дата: 25.02.2020 10:36
Кількість переглядів: 581

Обдарованість – це високий рівень здібностей людини, що дозволяє їй досягати особливих успіхів у певній галузі діяльності. Обдаровані діти наділені високим творчим потенціалом і високим рівнем розвитку здібностей.

У період з 11 січня по 23 лютого 2020 року 13 креативно мислячих, розумних, талановитих, мрійливих школярів, взяли участь та здобули перемоги у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін, ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнських та Міжнародних предметних конкурсах.

Переможцями обласного етапу олімпіад стали 8 учнів (І місце-1, ІІ-2, ІІІ-11), з них четверо вибороли по 3 та по 2 призових місця (КАЛАШНІКОВА Анастасія та АНТОНОВ Євгеній – переможці 3-х олімпіад; БАСАРАБ Вікторія та ЛІТВІНОВА Юлія – переможці 2-х олімпіад).

Результатом спільної роботи 5 учнів-слухачів МАНУМ і наукових керівників секції є їх перемога у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (І місце-3, ІІ-1, ІІІ-1). Конкурс складався з написання контрольної роботи з базової дисципліни та очного захисту НДР.

Переможцями у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика та Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» стали троє учнів (І місце-1, ІІ-1, ІІІ-1).

Учні, які вибороли перші місця у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з російської мови та літератури та ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН отримали право представляти Бобринецьку міську об’єднану територіальну громаду на всеукраїнському рівні.

Щиро вітаємо учнів-переможців, НАШУ ГОРДІСТЬ МІСТА -2020!

Зичимо міцного здоров’я, успіхів та натхнення на нові перемоги! Дякуємо педагогічним працівникам, які підготували переможців за професіоналізм у своїй справі.

 

СПИСОК УЧНІВ-ПЕРЕМОЖЦІВ «ГОРДІСТЬ МІСТА – 2020»

Прізвище та ім’я  учня

Назва закладу загальної середньої освіти

Повна офіційна назва конкурсу,

в якому переміг учень

Місце, яке виборов

 

Вчитель, який підготував переможця

Антонов Євгеній

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії  

диплом

ІІІ ступеня

Скрипник Наталія Миколаївна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

диплом

ІІІ ступеня

Сакалош Людмила Василівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

диплом

ІІІ ступеня

Зайцева Наталія Володимирівна

Андрощук

Вячеслав

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, (секція «екологія»)

диплом

ІІІ ступеня

Плющевська Ірина Вікторівна

Басараб

Вікторія

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, (секція «історія України»)

диплом І ступеня

Бібік Наталія Станіславівна

ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу

 з української мови  імені Петра Яцика

диплом

ІІІ ступеня

Чернешенко Тетяна Андріївна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

диплом

ІІІ ступеня

Бібік Наталія Станіславівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

диплом

ІІІ ступеня

Сакалош Людмила Василівна

Іващенко

Юлія

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, (секція «Всесвітня історія»)

 

диплом ІІ ступеня

Бібік Наталія Станіславівна

Калашнікова

Анастасія

КЗ

«ЗШ І-ІІІ ступенів №5»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

диплом ІІІ ступеня

 

Кондратюк Тетяна Данилівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

диплом ІІІ ступеня

Артельська Дар’я Русланівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

 з російської мови та літератури

диплом І ступеня

 

Могиленко Наталія Сергіївна

Ковтуненко

Олександра

КЗ

«ЗШ І-ІІІ ступенів №5»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

диплом ІІІ ступеня

Дика Тамара

Дмитрівна

Крижановська Дар’я

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Міжнародного конкурсу

 з української мови  імені Петра Яцика

диплом ІІ ступеня

 

Штурко Вікторія Миколаївна

Літвінова

Юлія

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури  

диплом ІІ ступеня

Гетьман Ольга Григорівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

диплом ІІІ ступеня

 

Чернешенко Тетяна Андріївна

Литвиненко Вікторія

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

диплом ІІ ступеня

Сакалош Людмила Василівна

Орза

 Євген

КЗ

«ЗШ І-ІІІ ступенів №5»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій

диплом ІІІ ступеня

 

Волошина Олена Вікторівна

Почкай

Анна

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, (секція«Археологія»)

диплом І ступеня

Бібік Наталія Станіславівна

Сковпій Олександра

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України,

(секція «Кримськотатарська гуманітаристика»)

диплом І ступеня

 

Бібік Наталія Станіславівна

Філіпенко

Дар’я

КЗ

«БОБРИНЕЦЬКЕ НВО»

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України та державотворення»

диплом І ступеня

Бібік Наталія Станіславівна

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

диплом ІІІ ступеня

 

Гайдамака Катерина

Анатоліївна

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь