ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 03.02.2020 08:43

Фото без опису30 січня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. Участь у засіданні взяли одинадцять членів виконавчого комітету.

Протягом більше ніж двохгодинного засідання члени виконавчого комітету розглянули 34 питання, відклали та перенесли розгляд 5-ти питань порядку денного.

Переважна більшість питань (29) порядку денного були присвячені розгляду проміжних та заключних звітів виконавців цільових міських програм. Члени виконкому затвердили перелік питань, що плануються до розгляду на засіданнях у першому кварталі 2020 року та фінансові плани трьох  комунальних підприємств, розглянули питання житлових відносин, благоустрою та інші.

З рішеннями, прийнятими на засіданні виконавчого комітету, можна буде ознайомитися на офіційному вебсайті міської громади/ради у розділі «Офіційні документи».