Святкування Нового року в сільських клубах ОТГ

Дата: 10.01.2020 16:00

Фото без описуНовий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання. Сміх, подарунки і гарний настрій гарантовані кожному.

28 та 29 грудня в сільських клубах Дібрівки та Коржеве відбулися казкові дійства для дітей та дорослих. Завідувачі клубів Валентина Змикало та  Євгенія Кириченко підготували та провели святкові програми,  ігри, конкурси. Казкові персонажі кружляли в танцях, гарними лунали вітання від Діда Мороза та Снігуроньки.

Кожна присутня дитина на святі отримала солодкі подарунки від міського голови Валерія Сніжка, та генерального директора ПрАТ «Асоціація Південна» Василя Стефанюка.