Детективи громади/ Тренінг для молоді ОТГ

Дата: 14.11.2019 17:07

Фото без опису16 листопада 2019 року відбудеться тренінг "Детективи громад", який тематично продовжує Молодіжні майстерні "Драйвери змін".

До участі запрошуємо представників/представниць молодіжної сфери, які брали участі у Молодіжній з 8-ми громад-партнерів Програми DOBRE Кіровоградщини (Маловисківська, Смолінська, Компаніївська, Новоукраїнська, Помічнянська, Дмитрівська, Новопразька, Бобринецька громади),

Мета тренінгу - посилити знання молоді про інструменти моніторингу діяльності влади, розширити уявлення про громадський контроль та участь молоді у прийнятті рішень.

У програмі:
- вивчення інструментів моніторингу діяльності влади, якості надання адміністративних послуг у громаді
- практикуми з написання електронних петицій та громадських звернень, картування громади;
- знайомство з дієвими кейсами, які надихнуть агентів змін з ОТГ на добрі справи та діалог з владою;
- цікавий тімбілдінг та крута атмосфера, яка переверне твої уявлення про навчання, бо воно буде по-справжньому неформальним і цікавим.

Участь у тренінгу безкоштовна.
Організатори компенсовують автобусні та залізничні квитки за умови наявності квитків, забезпечують смачні перекуси та каву-чай-смаколики.

Захід відбудеться у Кропивницькому (Креативний простір "KOWO", провулок Василівський, 10)

Початок реєстрації о 9.30
Тривалість тренінгу 10.00-14.30

Координаторки події:
Ірина Ткаченко (0976931163, 0953823483)
Любов Матвєєва (0504572313)
Світлана Дубина ()

Захід відбувається в рамках проекту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), який втілюють на Кіровоградщині Громадські ініціативи України та Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. 18 жовтня 2018 року між Кіровоградською обласною державною адміністрацією та програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відбулось підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію.