Уікенд Університету  срібного віку

Дата: 12.11.2019 16:24

Осінь продовжує приємно вражати температурою, різноманітним забарвленням кущів, дерев та соковитим кольором трави. Щодня з 1 жовтня проводяться заняття факультетів та факультативів Університету срібного віку при територіальному центрі Бобринецької міської ради. А по особливому запам’ятався і довго буде згадуватися суботній день, коли здійснили екскурсійну поїздку до Пелагеївського Свято-Миколаївського монастиря за сприяння та підтримки міського голови Валерія Сніжка.

Дякуємо за організовану екскурсію, яка вдалася активною, цікавою, повчальною та емоційною. Враження неймовірні!!! Від жителів громади щиро дякуємо міському голові В Сніжку, працівникам територіального центру міської ради, волонтерам з ГО «Центр територіального успіху», що стільки уваги приділяється людям, які досягли віку 50 +. Відчуваємо увагу, турботу, повагу. Натхнення та успіхів вам у нелегкій праці. А у нас лишилися чудові спогади та враження і гарний настрій!!!