Вшанували захисників батьківщини в день Великомученика Димитрія Солунського

Дата: 08.11.2019 15:27

7 листопада напередодні Дня святого Великомученика Димитрія Солунського покровителя воїнів, захисника міст і сіл, або в народі "святого Дмитрія" чи просто "Дмитра" в Свято-Миколаївській церкві відбулася панахида в честь пам’яті учасників АТО і тих, хто віддав життя за мир та Україну, адже це свято пов’язується з військовим патріотизмом, захистом рідної землі.

На панахиді були присутні представники місцевого самоврядування, громадських організацій, навчальних закладів, трудових колективів міста, воїни АТО та небайдужі мешканці громади. Присутні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам АТО, вшанували хвилиною мовчання воїнів-героїв, що поклали своє життя, самовіддано захищаючи Батьківщину.