Статут громади – механізм участі мешканців у прийнятті управлінських рішень

Дата: 04.11.2019 16:33

4 листопада відбулася зустріч активістів жителів громади, членів ГО "Центр територіального успіху", представників місцевого самоврядування з Павлом Пущенком - виконавчим директором спілки “Громадські ініціативи України”, на якій  заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея подякувала за волонтерство, креативність та роботу на користь жителів громади. Павло підсумувавши роботу подякував громадській організації за активну участь в заходах, житті громаді та вручив відзнаку від Громадських ініціатив України. Розповів про механізми щодо співпраці влади та громади – статут громади. Наявність цього документу сприятиме процесу становлення самодостатньої територіальної громади, тобто спільноти, а не просто сукупності людей. Популяризація таких інструментів встановлює нові правила у громаді та є помічниками для депутатів, старост, голови громади. Це можливість у правовому полі збирати інформацію про проблеми, які турбують мешканців громади, залучати їх до процесу прийняття рішень, збирати ідеї та спільно їх втілювати, вказав на необхідність молодіжних та громадських рад.