Ремонт доріг в громаді продовжується

Дата: 04.09.2019 16:59

Фото без опису3 вересня по вулиці Миколаївська проведено ямковий ремонт струменевим методом із застосуванням бітумних дорожніх емульсій.

Повітряно - струменевий метод ремонту дорожнього одягу з асфальтобетонним покриттям із застосуванням сучасних технологій зарекомендував себе як найбільш продуктивний серед всіх інших. Завдяки тому, що даний метод поєднує виконання декількох операцій ремонту покриття дорожнього одягу - досягається висока продуктивність праці, а час служби відремонтованих покриттів зростає.