Святковий кіновечір "Незалежні"

Дата: 27.08.2019 08:28

Святковий кіновечір під назвою "Незалежні" 23 серпня зібрав бобринчан для живого спілкування: глядачі вже долучаються до організації показу, цікавляться перспективами мандрівного кінотеатру, жваво обговорюють фільми.

У День прапора та переддень Дня Незалежності України у Бобринецькій ОТГ відбулися святкові заходи, а увечері на кінопоказі Людмила Кривошея привітала глядачів від імені влади та громадської організації, команда мандрівного кінотеатру продемонструвала відеоролик Наталії Телих-молодшої, в якому розкрито досягнення і результати роботи ОТГ періоду децентралізації. Позитивні зрушення у громаді сприйняли оплесками. Приємним продовженням вечору стала кінострічка, яка логічно доповнила розуміння того, що кожен із нас має право на своє: думку, землю.

Організатори: проект "Мандрівний кінотеатр "Кіно там, де ти", ГО "Центр територіального успіху".
Партнери: Бобринецька міська рада, спілка "Громадські ініціативи України" та Агенція сталого розвитку "Хмарочос".

#ДобріЗміниДляГромади
Захід проведено в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE).
Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.