Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України

Дата: 23.08.2019 16:07

Фото без опису23 серпня на території Бобринецької міської об’єднаної громади  відбулися урочистості, присвячені відзначенню Дня Державного Прапора України.

За розпорядженням міського голови Сніжка В.В. перший заступник міського голови Валентин Висоцький заступник міського голови з соціально гуманітарних питань Людмила  Кривошея завітали до ветеранів Другої Світової війни, батьків загиблих воїнів АТО та привітали з нагоди 28-ї річниці Незалежності України:

ВОЙНАРОВСЬКУ Любов Григорівну, КОВАЛЬ Віру Яківну, ХМАРИНА  Івана  Васильовича, НЕКЛЕСУ Дем’яна Дем’яновича, ВОРНІКОВА Григорія Яковича, ЛУЦКО Степана Миколайовича та Софію Степанівну, ПИСАРЕНОК Володимира Михайловича та Наталію Павлівну, ВОЛКОТРУБ Галину Миколаївну, ОЛЕФІРЕНКО Галину Григорівну, СТОРОЖЕНКО Наталію Миколаївну.

Напередодні свят відвідали могили загиблих воїнів АТО поклали квіти та вшанували пам'ять.

Участь в урочистостях взяли працівники державних установ, громадських організацій та військовослужбовці.

Також жителів громади та району чекав святковий концерт з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

До присутніх з вітальними словами звернулись перший заступник міського голови Валентин Висоцький та керівництво району.

За дорученням міського голови В.Сніжка та з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України нагороджено:

відзнакою Кіровоградської області "За мужність і відвагу"

НАУМЕНКА Івана Івановича - учасника бойових дій, рядового, радіотелеграфіста відділення зв’язку та інформації Бобринецького районного військового комісаріату Кіровоградської області.

грамотою Бобринецької міської ради за сумлінну та плідну працю, високий рівень професійної майстерності, активну громадську позицію та з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України:

ГОРДЄЄВУ Світлану Станіславівну - головного спеціаліста відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Бобринецького районного військового комісаріату Кіровоградської області;

ГРИГОРЧУК Інну Анатоліївну - провідного спеціаліста відділення комплектування Бобринецького районного військового комісаріату Кіровоградської області;

СИДОРЕНКА Олександра Олександровича - сержанта, учасника бойових дій;

ЯРОВОГО Миколу Миколайовича - рядового, учасника бойових дій;

Український прапор став насправді символом патріотизму, віри, сили і наснаги кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів слугує оберегом. Тож нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України.