Приємний відпочинок в "Лазурит Кемп"
Цікаво та змістовно проходить відпочинок дітей Бобринецької громади в таборі оздоровлення та відпочинку "Лазурит Кемп"
Кожен день має свою назву і відповідно назви дня проводяться заходи: розваги, конкурси, квести, майстер - класи, інтелектуальні, розважальні ігри, вікторини, піратські вечірки, показ мод русалочок, дискотеки:
- етнодискотека,
- спортивна,
- морська,
- шоколадна,
- костюмована,
- європейська,
- лазурна.
На все життя лишиться в пам'яті дітей День Моря, День Щастя.
З самого ранку, після ритмічної ранкової зарядки діти шукали скарби, медузи, золоту рибку.
Виконували творчі завдання "викупи море" , проявили свої таланти та здібності в художньо - естетичному напрямку, під час конкурсу малюнку - тату на морську тематику.
Ввечері, як дівчата так і хлопці активно презентували на сцені Русалочок з свого корабля(загону), а Русалки демонстрували вишукані костюми та показали свої здібності та таланти. Багато хто з дітей був вперше на піратській вечірці та морській дискотеці.
В День Щастя кожна дитина робила добрі справи, всі приймали участь у майстер - класі по арт терапії, а як цікаво було грати в гру "Таємний друг" .
Багато хто спробував себе журналістом, бравши інтерв'ю " Що для вас означає Щастя? чи вважаєте ви себе Щасливим?". Був час обмінятися рецептами Щастя зі своїми друзями під час конкурсу "Найкращі рецепти Щастя".
Всі бажаючі мали можливість відтворити Щастя у малюнку під час конкурсу на тематичній стіні.
Ввечері усіх дітей поєднав хоровод Щастя. І так, кожен день змістовний, насичений, активний.
А саме головне - тепле море, (вода + 30 градусів), приємне спілкування з друзями і нові знайомства.