Приємний відпочинок в "Лазурит Кемп"

Дата: 05.08.2019 08:13

Фото без описуЦікаво та змістовно проходить відпочинок дітей Бобринецької громади в таборі оздоровлення та відпочинку "Лазурит Кемп"

Кожен день має свою назву і відповідно назви дня проводяться заходи: розваги,  конкурси, квести, майстер - класи, інтелектуальні, розважальні ігри, вікторини, піратські вечірки, показ мод русалочок, дискотеки:

- етнодискотека,

- спортивна,

- морська,

- шоколадна,

- костюмована,

- європейська,

- лазурна.

На все життя лишиться в пам'яті дітей День Моря, День Щастя.

З самого ранку, після ритмічної ранкової зарядки діти шукали скарби, медузи, золоту рибку.

Виконували творчі завдання "викупи море" , проявили свої таланти та здібності в художньо - естетичному напрямку, під час конкурсу малюнку - тату на морську тематику.

Ввечері, як дівчата так і хлопці активно презентували на сцені Русалочок з свого корабля(загону), а Русалки демонстрували вишукані костюми та показали свої здібності та таланти. Багато хто з дітей був вперше на піратській вечірці та морській дискотеці.

В День Щастя кожна дитина робила добрі справи, всі приймали участь у майстер - класі по арт терапії, а як цікаво було грати в гру "Таємний друг" .

Багато хто спробував себе журналістом, бравши інтерв'ю " Що для вас означає Щастя? чи вважаєте ви себе Щасливим?". Був час обмінятися рецептами Щастя зі своїми друзями під час конкурсу "Найкращі рецепти Щастя".

Всі бажаючі мали можливість відтворити Щастя у малюнку під час конкурсу на тематичній стіні.

Ввечері усіх дітей поєднав хоровод Щастя. І так, кожен день змістовний, насичений, активний.

А саме головне - тепле море, (вода + 30 градусів), приємне спілкування з друзями і нові знайомства.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису