Чергові перемоги футболістів

Дата: 11.05.2019 08:34

Фото без опису

Відбулися чергові тури першості області з футболу серед юнаків 2004 р.н. і молодші. 30 квітня 2019 року в с. Володимирівка Петрівського району на футбольній базі ФК «Інгулець» вихованці Філіпенка І.А., тренера-викладача КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради, зустрілися з «Інгульцем» (смт. Петрово), який грає в першій лізі чемпіонату України з футболу. Бобринецькі футболісти перемогли з рахунком 0:3.

04 травня 2019 року на СК «Олімпієць» відбулася гра між командами  КЗ «ДЮСШ» (м. Бобринець) та «СДЮШОР-2» (м. Кропивницький). З рахунком 3:2 перемогли вихованці спортивної школи м. Бобринець.

У турнірній таблиці першості області бобринчани займають перше місце з 21 очок, на другому місці знамянські юнаки - 19 очок, і на третьому місці новоукраїнські юнаки – 12 очок.