Подарунок для жінок бобринеччини від народного депутата Станіслава Березкіна

Дата: 11.03.2019 17:12

Початок березня - це сюрпризи і очікування приємностей і цьогоріч традиційно отримали значиме тріо:

• виїзд
  • емоційність, що виявляється в українській музичності
  • жіноче коло друзів і знайомих

Організував це дійство народний депутат Станіслав Березкін, який турбується і організовує святкові програми для жіночої половини населення. Березень 2019 року - це музичний подарунок, святковий концерт за участі братів Дмитра та Назарія Яремчуків, на якому побували майже 40 бобринецьких жінок.

Так приємно слухати українські пісні! Це розвертає слухача до найцінніших скарбів - турботи про ближнього, співчуття, людяності, відчуття родини. Доповнили подарунковий ансамбль - величний інтер'єр обласної філармонії, доброзичливість працівників і солодкий подарунок від народного депутата. Із вдячністю цінуємо увагу організаторів і відчуваємо піклування про кожну із Жінок.

З надією йдемо у завтрашній день і впевнені, що ця весна принесе очікуваний мир у кожну українську родину, спонукає до єдності у громаді і збагатить нашу духовність.

Щиро дякуємо Станіславу Березкіну за увагу цікаве дозвілля для бобринчан!

Поїздку було здійснено автобусом, який подарував народний депутат громаді до дня міста.