Шановні жителі міста! Дорогі учасники Великої Вітчизняної Війни!

Дата: 15.03.2019 16:39

Фото без описуДорогі наші ветерани Другої світової війни, колишні учасники бойових дій, партизани, підпільники, трудівники тилу!

16 березня виповнюється 75 років з часу визволення нашого міста від фашистських загарбників. Це – дата, з якою пов’язане трагічне минуле Бобринеччини та його мешканців в роки жорстокої окупації.

Пам’ять про ті випробування живе в серці кожного ветерана війни, кому довелося пройти смертельне пекло фронту, втратити рідних і близьких, запам’ятати біль, муки і рабське приниження людської гідності.

Друга світова війна і виборена в ній перемога не відходять у небуття, та ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною дісталася перемога над ворогом, а тому безмежно і глибоко вдячні нашим землякам - ветеранам, справжнім ратникам Батьківщини.

Хочу висловити від імені громади наше велике спасибі всім, хто пройшов пекло фронту, тим хто вистояв і своєю ратною працею підіймав рідний край з руїн.

Вітаю всіх жителів громади зі святом – Днем визволення Бобринеччини від фашистських загарбників!

Всім вам – миру, добра, взаєморозуміння.

З повагою

Міський голова                                                                    СНІЖКО В.В.