Вітання ветерана Великої Вітчизняної війни з днем народження

Дата: 06.02.2019 11:49

6 лютого святкує свій день народження Хмарін Іван Васильович, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни.

Мужня, сильна людина, який пройшов жахливі роки війни, інвалід ІІ ступеня, нагороджений багатьма нагородами. За дорученням міського голови Валерія Сніжка в колі родини, друзів його привітали заступниця міського голови з соціально-гуманітарних питань Людмила Кривошея, голова міської ветеранської організації Лідія Беліченко.

Прийміть наші вітання й найкращі побажання з цієї нагоди. Нехай по життєвому шляху вас завжди супроводжує святковий настрій, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість, приємні несподіванки і душевний комфорт, а родинне тепло, людська вдячність та пошана будуть вірними супутниками на дорозі Вашого життя.