Спартакіада «Здоров’я»

Дата: 11.01.2019 10:48

Фото без опису10 січня 2019 року на базі комунального закладу «Бобринецьке НВО «НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради проведено Спартакіаду «Здоров’я» серед учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл відділів освіти Бобринецької міської ради та Бобринецької районної державної адміністрації. Мета проведення змагань -  удосконалення професійних навичок працівників, пропаганда та популяризація фізкультурно-масової роботи, здорового способу життя.

Проведення Спартакіади, яка стала традиційною, здійснено за ініціативи дирекції КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради, підтримки Бобринецької районної організації профспілки працівників освіти і науки України та голови Аграрної партії України Юрія Крутька.

Змагання проведено з восьми видів спорту: стрільба кульова, теніс настільний, дартс, баскетбол, волейбол, футзал, шахи і шашки.

Кожна з команд бажала стати переможцем. Учасники продемонстрували високий професіоналізм, силу, спритність, витривалість та командний дух. На змаганнях панувала позитивна дружня атмосфера, проте боротьба була дуже напруженою.

Захід пройшов на високому організаційному та спортивному рівні, насичено і цікаво. Всі присутні отримали позитивні емоції та незабутні враження, а головне - усвідомлення того, що заняття спортом – запорука міцного здоров’я та гарного самопочуття.

За результатами всіх видів змагань з рахунком 7:1 впевнену перемогу здобула команда учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти та тренерів-викладачів КЗ «ДЮСШ»  Бобринецької міської ради.

По закінченню Спартакіади всіх учасників привітала Дар’я Свердленко, голова молодіжного крила районного осередку Аграрної партії України.

Голова РК профспілки працівників освіти і науки України Цесарська Л.Н. та голова районного осередку Аграрної партії України Щіченко О.К. вручили переможцям перехідний кубок та нагородили команди-учасниці дипломами та грошовими винагородами (І- місце-1500 грн., ІІ місце – 1000 грн.).

В. Малик, вчитель фізичної культури

КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів № 5»,

керівник міського методичного об’єднанняФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису