Четверта перемога футболістів КЗ «ДЮСШ»

Дата: 08.10.2018 17:16

Фото без опису06 жовтня 2018 року на СК «Олімпієць» відбувся четвертий тур першості області з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Вихованці комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради приймали одноліток з м. Новоукраїнки.

Із перших хвилин гри гості захватили ініціативу і в одній із атак на 5 хвилині відкрили рахунок. Бобринчанам знадобилося 15 хвилин для того, щоб відновити рівновагу. Корж Сергій зі штрафного забиває свій перший гол, і на перерву команди пішли з нічийним результатом. Після перерви вихованці тренера-викладача Філіпенка І.А. з перших хвилин заволоділи ігровою ініціативою і тримали суперника в напрузі на їх половині поля. Ще два забитих м’яча Коржа Сергія та один Гончарука Віктора підтвердили статус хазяїна даного матчу.

Четверта перемога поспіль вивела юних футболістів на перше місце в турнірній таблиці. Наступний матч 13 жовтня буде виїзним, бобринчани їдуть в гості до знамянських футболістів.