З Днем підприємця України

Дата: 31.08.2018 14:45

Фото без описуШановні підприємці!

Дозвольте привітати Вас з професійним святом! У цей день слова вдячності адресуються творчим, винахідливим, наполегливим, ініціативним, кмітливим, енергійним людям, які маючи ідею зуміли втілити її в життя, організувати свою справу.

У непростих умовах сьогодення своєю щоденною, клопіткою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки області та України загалом.

У цей святковий день, бажаю Вам міцного здоров'я, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів,  подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України!

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.