Двір зразкового порядку

Дата: 24.04.2018 15:15

В нашому будинку по  вул. Незалежності 105, 30 квартир, в якому проживають небайдужі жителі. Мешканці будинку незалежно від віку постійно дбають про благоустрій , затишок чистоту прилеглої території. Від ранньої весни до пізньої осені завдяки креативності  жителів  квітнуть різнобарвні види квітів. Варто розпочати одному роботу на присадибній ділянці, відразу без запрошень приєднуються від найменших до найстарших.

І я, як старша будинку щиро дякую всім, і кожному жителю за згуртованість,  працьовитість, чистоту  та відповідальність.

Хочу звернутися до жителів громади. Якщо кожен з нас, зробить добру справу, посадить квіточку чи деревце, підбере папірець і не буде смітити, наше місто буде завжди чистим  і привабливим .

Старша будинку Кринична Любов Григорівна