Великодній ярмарок

Дата: 06.04.2018 12:51

Фото без описуНапередодні Великодня, 6 квітня по вулиці Миколаївська відбувся святковий ярмарок.

Традиція Великодніх ярмарків в Україні дуже давня. Воскресіння життя та прихід весни є найкращою порою для повного оновлення та очищення: душі, тіла, оселі. Побілені хати, прибрані садки, нове святкове вбрання супроводжували початок нового кола життя в українців.

Жителі та гості громади мали чудову нагоду підготуватися до Великодніх свят, придбавши якісну продукцію сільгоспвиробників та підприємств за цінами виробника. На ярмарку були представлені торгові точки, які пропонували  до продажу м'ясні, ковбасні, макаронні вироби, молочні продукти, рибу, кондитерські вироби, тощо.  Ярмарок розпочався з 7 години та незважаючи на ранній час, уже було вдосталь бажаючих придбати смачну та якісну продукцію.

Бобринецька міська рада висловлює подяку всім, хто завітав на ярмарок, а зокрема виробникам.

Дякуємо товаровиробникам за участь у ярмарці.Фото без описуФото без описуФото без опису